LED-prožektor liikumisanduriga, 20W, 4000K, 2000lm, IP55
| Pikkus (mm) | 140 |
| Laius (mm) | 164 |
| Kõrgus (mm) | 127 |
| Sobib pinnakinnituseks | Jah |
| Sobib sisseehitatud paigaldamiseks | Ei |
| Sobib seinale paigaldamiseks | Jah |
| Sobib rippkinnituseks | Ei |
| Sobib lae paigaldamiseks | Ei |
| Sobib pöördepaigaldusele paigaldamiseks | Ei |
| Sobib postamendi või põranda paigaldamiseks | Ei |
| Sobib kerge roomikuga paigaldamiseks | Ei |
| Sobib klambrikinnituseks | Ei |
| Sobib madalpinge kaablisüsteemidele | Ei |
| Liikumisanduriga | Jah |
| Valgusanduriga | Jah |
| Lambi tüüp | LED-i ei saa vahetada |
| Valgusallikaga | Jah |
| Sobib lampide arvule | 20 |
| Elamumaterjal | Plast |
| Värvilised korpused | Valge |
| Pindharjatud pindmine | Ei |
| Pinge liik | AC |
| Nominaalne pinge | 230 V |
| Nominaalne pinge | 240 V |
| Juhtimisseadme tüüp | Pole vaja |
| Juhtimisseadmetega | Ei |
| Vahetatav juhtimisseade | Ei |
| 0–10 V hämardamine | Ei |
| Hämardamine 1–10 V | Ei |
| DALI-2 hämardamine | Ei |
| DALI hämardamine | Ei |
| DMX hämardamine | Ei |
| DSI hämardamine | Ei |
| Hämarduspotentsiomeeter (integreeritud) | Ei |
| Hämardus LineSwitch | Ei |
| Hämardamise tootja patenteeritud süsteem | Ei |
| Võrgu pingemodulatsiooni hämardamine | Ei |
| Hämardusfaasi katkestus | Ei |
| Hämardusfaasi sisselülitumine | Ei |
| Hämardatav programmeeritav | Ei |
| Hämardamine RF | Ei |
| Hämardatud siinuslaine vähendamine | Ei |
| Hämardav puudutus ja hämardus | Ei |
| Dimming Zigbee | Ei |
| Hämardamine nupuvajutusega | Ei |
| Dim-funktsiooni puudub | Jah |
| Valguse jagamine | Sümmeetriline |
| Kiire nurk | Äärmiselt lai kiir >80° |
| Konstantne valgusväljund (CLO) | Ei |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Löögitugevus | IK04 |
| Kaitseklass | II |
| Maksimaalne süsteemi võimsus | 20 W |
| Valguse värv | Valge |
| Värvitemperatuur | 4000 K |
| Värvitemperatuur | 4000 K |
| Värvirenderdamise indeks CRI | 80-89 |
| Valgusvoog | 2000 lm |
| Valgusvoog | 2000 lm |
| Hinnatud valgusvoog vastavalt IEC 62722-2-1-le | 2000 lm |
| Laius | 127 mm |
| Kõrgus/sügavus | 140 mm |
| Pikkus | 164 mm |
| Sisseehitatud pikkus | 164 mm |
| Ühenduse tüüp | Kruvitud klemm |
| Luminaire piiratud pinnatemperatuuriga, märk "D" vastavalt EN 60598-2-24-le | Ei |
| Hädaolukorra toiteallikas integreeritud | Ei |
| Sobib töökohale vastavalt EN 12464-1-le | Ei |
| Valgusti katmine soojusisolatsioonimaterjaliga on võimalik | Ei |
| IFTTT tugi on saadaval | Ei |
| Ühilduv Apple HomeKitiga | Ei |
| Ühilduv Google Assistantiga | Ei |
| Ühilduv Amazon Alexaga | Ei |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 160 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 108 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 115 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.614 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 12 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 173 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 163 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 150 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.863 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 8 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 339 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 326 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 7.253 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 144 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1110 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 153.554 |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |