Rikkevoolu kaitserelee 30mA-30A, viitega, LCD, tüüp A
| Pikkus (mm) | 70 |
| Laius (mm) | 52.5 |
| Kõrgus (mm) | 118 |
| Nimitoitepinge AC 50 Hz juures | 230 V |
| Nimitoitepinge AC 50 Hz juures | 230 V |
| Nimitoitepinge AC 60 Hz juures | 230 V |
| Nimitoitepinge AC 60 Hz juures | 230 V |
| Nimeline rikkevool | 0.03 A |
| Nimeline rikkevool | 30 A |
| Maksimaalne toite sisselülitamise aeg | 5000 ms |
| Viivituse reguleerimine | Jah |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 230 V |
| Pakendi suurus 1 (MOQ) | 1 |
| Pakendi suurus 1 pikkus (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 1 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 1 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 1 brutokaal (kg) | 0.245 |
| Pakendi suurus 2 (pakk) | 1 |
| Pakendi suurus 2 pikkus (mm) | 135 |
| Pakendi suurus 2 laius (mm) | 90 |
| Pakendi suurus 2 kõrgus (mm) | 65 |
| Pakendi suurus 2 brutokaal (kg) | 0.245 |
| Pakendi suurus 3 (ülekaal) | 36 |
| Pakendi suurus 3 pikkus (mm) | 360 |
| Pakendi suurus 3 laius (mm) | 315 |
| Pakendi suurus 3 kõrgus (mm) | 215 |
| Pakendi suurus 3 brutokaal (kg) | 9.2 |
| Pakendi suurus 4 (kaubaalus) | 864 |
| Pakendi suurus 4 pikkus (mm) | 1200 |
| Pakendi suurus 4 laius (mm) | 800 |
| Pakendi suurus 4 kõrgus (mm) | 1050 |
| Pakendi suurus 4 brutokaal (kg) | 243.8 |
| Kasutusjuhend (eng) | Lae alla siit |
| CE vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |
| Tootja vastavusdeklaratsioon | Lae alla siit |