Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
NeTYS RT 1500VA VFI 230V/230V 1/1 PF=1 varakäyntiaika 3 min asennus räkki/torni
| Pituus (mm) | 445 |
| Leveys (mm) | 438 |
| Korkeus (mm) | 86 |
| Syöttöjännite | 110 V |
| Syöttöjännite | 300 V |
| Ensiötaajuus | 40 Hz |
| Ensiötaajuus | 70 Hz |
| Ensiövaiheiden lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 200 V |
| Lähtöjännite | 240 V |
| Toisiotaajuus | 50 Hz |
| Toisiotaajuus | 60 Hz |
| Efektiivinen lähtöteho | 1500 W |
| Näennäinen lähtöteho | 1500 VA |
| USB-liitäntä | kyllä |
| RS-232 -liitäntä | ei |
| Toisiovaiheiden lukumäärä | 1 |
| SNMP | ei |
| Jännitetyyppi | AC |
| Korkeus | 85 mm |
| Leveys | 438 mm |
| Syvyys | 445 mm |
| Paino | 15.7 kg |
| Varakäyntiaika täydellä kuormalla | 3 min |
| Verkkohallinta | kyllä |
| UPS-teknologia | online |
| Rakennetyyppi | 482,6 mm (19") laite |
| Modulaarinen | kyllä |
| Suurin jännitevääristymä (lineaarinen kuorma) | 1 % |
| Antotehokerroin | 1 |
| Kokonaistehokkuus | 91.4 % |
| Teho eco-toiminnolla | 97.3 % |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | kyllä |
| Automaattinen sammutus -toiminto | kyllä |
| Tuloliitäntä | C14 |
| Lähtöjen C13 lukumäärä | 8 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 525 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 438 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 166 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 17.2 |
| Tuoteluettelo (eng) | Lataa tästä |
| Käyttöohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.672 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |