Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Nokkakytkin vaihto P110 1-0-2 2-napainen 10A kansikiinnitys 4-piste
| Pituus (mm) | 79 |
| Leveys (mm) | 30 |
| Korkeus (mm) | 30 |
| Asennussyvyys | 51 |
| Kytkimen tyyppi | päällä/pois-kytkin |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Maksimi nimellinen käyttöjännite Ue AC | 440 V |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 10 A |
| Kytkentäsentojen määrä | 3 |
| 0 (off) -asento | kyllä |
| Palautus 0-asennossa | ei |
| Laitteen rakenne | integroitu laite |
| Sopii lattia-asennukseen | ei |
| Sopii etulevyasennukseen | kyllä |
| Sopii keskusasennukseen | kyllä |
| Sopii väliasennukseen | ei |
| Koteloitu laite | ei |
| Ohjauselementin tyyppi | lyhyt peukalokahva |
| Kilven koko | 30x30 mm |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP66 |
| Kotelointiluokka (NEMA) etupuoli | muu |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 110 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 50 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.06 |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
Ota yhteyttä!
Myyntineuvottelija, asennustarvikkeet ja komponentit: toimitusaikakyselyt ja myynti
+358 44 741 7903 minna.salmela@utu.eu
Toimipiste:
Vantaa, varasto ja toimisto
Tuotepäällikkö, Sähkönsyötön varmennus ja laatu
+358 44 505 3531 harri.paivarinta@utu.eu
Toimipiste:
Tampere, toimisto