Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sokkeli, univers, 100x550x205mm
| Pituus (mm) | 205 |
| Leveys (mm) | 550 |
| Korkeus (mm) | 100 |
| Malli / Tyyppi | sokkeli, valmis |
| Materiaali | teräs |
| Väri | harmaa |
| RAL-numero (vastaava) | 7035 |
| Soveltuu koteloleveydelle | 550 mm |
| Soveltuu kotelosyvyydelle | 205 mm |
| Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon | ei |
| Leveys | 550 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Syvyys | 205 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 590 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 3.555 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 590 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 215 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 3.555 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 48 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 860 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 870 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 152.16 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 14.8 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 19.4840000001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
