Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Sokkeli, univers, k=100 1300×205 mm
| Pituus (mm) | 11.5 |
| Leveys (mm) | 22 |
| Korkeus (mm) | 134 |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero (vastaava) | 9010 |
| Soveltuu koteloleveydelle | 1300 mm |
| Soveltuu ilmanvaihtoon/-poistoon | ei |
| Leveys | 1300 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Syvyys | 205 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 1360 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 6.82 |
| Pakkauskoko 2 | 1 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 1360 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 220 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 120 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 6.82 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 24 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1200 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 1040 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 155 |
| Asennusohje (fin) | Lataa tästä |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 28.2 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 36.0861000001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
