Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Tunneliläpivienti,univers, FP-haaroituskoteloiden vaakayhdistykseen
| Pituus (mm) | 18 |
| Leveys (mm) | 256 |
| Korkeus (mm) | 105 |
| Malli / Tyyppi | laippa |
| Leveys | 256 mm |
| Korkeus | 105 mm |
| Syvyys | 18 mm |
| Materiaali | muovi |
| Väri | valkoinen |
| RAL-numero | 9010 |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 22 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 276 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 105 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.08 |
| Pakkauskoko 2 | 15 |
| Pakkauskoko 2 pituus (mm) | 310 |
| Pakkauskoko 2 leveys (mm) | 265 |
| Pakkauskoko 2 korkeus (mm) | 155 |
| Pakkauskoko 2 paino (kg) | 1.3 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 900 |
| Pakkauskoko 4 pituus (mm) | 1.2 |
| Pakkauskoko 4 leveys (mm) | 800 |
| Pakkauskoko 4 korkeus (mm) | 925 |
| Pakkauskoko 4 paino (kg) | 103 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
| Valmistajan vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Ilmaston lämmityspotentiaali (GWP)
- Elinkaaren lämmityspotentiaali valmistus (GWP A1-A3)
- 0.284 kg CO₂ eq.
- Elinkaaren lämmityspotentiaali (GWP)
- 0.3978000001 kg CO₂ eq.
Sertifikaatit ja dokumentit
| Konfliktimineraaliraportti (CMRT) | Lataa tästä |
| RoHS-ilmoitus | Lataa tästä |
| Tuotteen ympäristöprofiili (PEP) (eng) | Lataa tästä |
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |
