Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
Turvakytkin H226 0-1 4-napainen 32A asennus DIN-kiskolle, ovikytkyllä eril.aks.
| Leveys (mm) | 64 |
| Korkeus (mm) | 72 |
| Käyttö suunnanvaihtokytkimenä | ei |
| Mitoitettu jatkuva virta Iu | 32 A |
| Mitoitettu jatkuva virta AC-21, 400 V | 32 A |
| Mitoitusteho AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Moottoriohjain valittavissa | ei |
| Ohjauselementin väri | musta |
| Ohjauselementin tyyppi | oven kytkentä, pyörivä käyttö |
| Lukittavissa | kyllä |
| Päävirtapiirin liitäntätapa | ruuviliitäntä |
| Esiasennettu kaapelointi | ei |
| Kotelointiluokka (IP), edestä | IP66 |
| Leveys | 64 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Syvyys | 204 mm |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 100 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 80 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 0.3 |
| CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus | Lataa tästä |
Haluamme vähentää ympäristövaikutuksiamme ja toimia asiakkaidemme kestävän kehityksen kumppanina. Lue lisää vastuullisuudesta.
Sertifikaatit ja dokumentit
| REACH-ilmoitus | Lataa tästä |