Autamme mielellämme, jotta löydämme sinulle parhaan ratkaisun. Otathan yhteyttä puhelimitse, sähköpostitse tai verkkolomakkeen kautta.
UTU Pulsar Max 3v32A T2 5m DC 6mA IP55 IK10 WiFi Bluetooth latauspistoketeline
| Pituus (mm) | 99 |
| Leveys (mm) | 198 |
| Korkeus (mm) | 201 |
| Asennuspuolen liitäntä | 3-vaihe |
| Syöttöjännite | 400 V |
| Syöttöjännite | 400 V |
| Taajuus | 50/60 Hz |
| Nimellinen liitäntäteho | 22 kW |
| Latauspisteiden määrä | 1 |
| Enimmäisteho per latauspiste | 22 kW |
| Leveys | 198 mm |
| Korkeus | 201 mm |
| Syvyys | 99 mm |
| Asennustapa | muu |
| Tyypin 2 latauspistokkeiden määrä | 1 |
| Erillinen syöttökeskus | ei |
| Latauskaapelin pituus | 5 m |
| Latauskaapelin lukitus pysyvästi latausasemaan | kyllä |
| DC-vikavirran tunnistus | kyllä |
| Kontaktorin hitsautumisen ilmaisu | kyllä |
| Verkotettava WLAN kautta | kyllä |
| LTE | ei |
| Radiostandardi 5G | ei |
| Energiamittari | ei |
| Avainkytkin | ei |
| Integroitu RFID-kortin lukija | ei |
| NFC (Near Field Communication) | ei |
| Staattinen kuormanhallinta integroituna | kyllä |
| Sopii dynaamisen kuorman hallintaan | kyllä |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) -versio | 1.6 |
| Liitä ja lataa (ISO 15118) | ei |
| Sisältää näytön | ei |
| Kotelon/suojuksen materiaali | muovi |
| Kotelointiluokka (IP) | IP55 |
| Iskunkestävyysluokka | IK10 |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | ei |
| IFTTT-tuki | ei |
| Käyttö ja asetusten hallinta sovelluksen avulla | kyllä |
| Lataushistorian ulosluku | kyllä |
| Liitettävien johtimien poikkipinta-ala | 13 mm² |
| Liitettävien johtimien poikkipinta-ala | 13 mm² |
| Mukana taustaohjelma | kyllä |
| MID-yhteensopivalla energiamittarilla | ei |
| Kalibrointilain mukainen | ei |
| Pakkauskoko 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkauskoko 1 pituus (mm) | 200 |
| Pakkauskoko 1 leveys (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 korkeus (mm) | 400 |
| Pakkauskoko 1 paino brutto (kg) | 5 |
| Pakkauskoko 4 (lava) | 48 |
| Esite (fin) | Lataa tästä |
| Tuotekortti (fin) | Lataa tästä |