Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Nebegaminamas produktas
Grindų termostatas su NO kontaktu, Berker Arsys, baltas blizgus
| Šiluminis grįžtamasis ryšys | Sērija |
| Skirtuminė vertė | 1 K |
| Skirtuminė vertė | 1 K |
| Įskaitoma temperatūra | Ne |
| Jutiklio tipas | Bimetāls |
| Su ekranu | Ne |
| Kontakto tipas | Parasti atvērts kontakts (NO) |
| RAL numeris | 9010 |
| Aukštis | 71 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Gylis | 54.5 mm |
| Temperatūros valdymo klasė (būdas) | I |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |