Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Nebegaminamas produktas
Lankstomas išorinis kampas, 60×110 mm, RAL7030
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 115 |
| Aukštis (mm) | 120 |
| Aukštis | 60 mm |
| Plotis | 110 mm |
| Kampo diapazonas | 83 ° |
| Kampo diapazonas | 97 ° |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| DC tiekimo įtampa | Ne |
| RAL numeris | 7030 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 60 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 107 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.174 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 255 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 205 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 1.15 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 360 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 965 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 117 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |