Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
SL grindjuostinio kanalo dangtis, 20×115 mm, juodas grafitas, RAL9011
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 20 |
| Aukštis (mm) | 115 |
| Aukštis | 115 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Su kilimo kraštais | Ne |
| Sandarinimo liežuvėlio gaubtas | Nav |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Spalva | Melns |
| RAL numeris | 9011 |
| Dekoracija | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2010 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.409 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 24 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 9.81 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1008 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1560 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 452.02 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |