Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Nebegaminamas produktas
Tiesioginio jungimo analoginis ampermetras, 0-5A, 4 moduliai
| Ilgis (mm) | 63 |
| Plotis (mm) | 70 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| Nominali skalės galutinė vertė | 5 A |
| Transformatoriaus jungtis | Ne |
| Tikslumo klasė | 1 |
| Galios nuostolis | 1.1 W |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Per didelės srovės skalė | Ne |
| Modulinė versija | Taip |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Maks. adatos nuokrypis | 90 ° |
| Matavimo sistema | Kustīgā spole |
| Nustatymo indikatorius | Taip |
| Skalinis apšvietimas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.16 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 36 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 93 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 77 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.092 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 36 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 366 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 321 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 242 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5.754 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 864 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1118 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 161.096 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
