Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Nebegaminamas produktas
Vienvietis klavišas, Berker Arsys, kreminis blizgus
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Taip |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Gylis | 25 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
