Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Adapteris apvalaus slankstelinio kanalo prijungimui, 1000 mm, šv.pilkas, RAL7035
| Ilgis (mm) | 80 |
| Plotis (mm) | 45 |
| Aukštis (mm) | 20 |
| Aukštis | 15 mm |
| Plotis | 35 mm |
| Ilgis | 45 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 4182 mm² |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7035 |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 35 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 15 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.019 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 12 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 25 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.019 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 20 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.433 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5760 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 149.704 |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
