Karjera

Mūsų įmonių grupėje dirba 180 žmonių ir kiekvienas jų mums yra svarbus.

Mes siūlome įvairias darbo pozicijas bei sukuriame sąlygas profesniam darbuotojo augimui.

Lietuvoje šiuo metu esame subūrę 13 asmenų komandą, kuriuos galime vadinti elektrotechnikos profesionalais.

Gerbiame savo darbuotojus ir skiriame jiems dėmesį, nes mūsų siekiamybė -saugi ir maloni darbo aplinka. Mums svarbu, kad kiekvienas jaustųsi puikiai ir siektų geriausių rezultatų panaudodamas savo gebėjimus.

  • 43 MLN €

    pardavimai

  • 180

    darbuotojų UTU grupėje

  • 13

    darbuotojų Lietuvoje

Darbas su elektros instaliacijos projektais

Pagrindinės atsakomybės:

  • Užmegzti ryšius su elektros instaliacijos projektų rangovais, didmenininkais ir techniniais specialistais visoje Lietuvoje.
  • Kurti tvirtus ryšius su klientais, kurie užtikrins projektinių sprendimų pardavimą.
  • Ieškoti informacijos, stebėti ir įtraukti pagrindines suinteresuotąsias šalis į komercinius ir gyvenamuosius projektus.
  • Reklamuoti visą kompanijos atstovaujamų produktų ir sprendimų asortimentą.
  • Ieškoti ir plėtoti naujas pardavimų galimybes, efektyviai dirbti su potencialiais klientais.
  • Klientų aptarnavimas. Organizuoti klientams projektų aptarnavimą po pardavimo.
  • Teikti ataskaitas regiono vadovui.

Reikalavimai:

  • Bus aukštai vertinama elektrotechnikos ir prekybos kvalifikacijos, įgyvendinant komercinius ir gyvenamuosius projektus.
  • Pardavimų/svarbių klientų valdymo patirtis komercinių ir gyvenamųjų projektų rinkoje.
  • Puikūs laiko planavimo įgūdžiai – gebėjimas nustatyti prioritetus kelioms užduotims ir veikloms.
  • Puikūs bendravimo ir pristatymo įgūdžiai. Gebėjimas dirbti komandoje.
  • Atsakingumas, kruopštumas, noras dirbti ir tobulėti, savarankiškumas, stipri motyvacija.
  • Puikus lietuvių, anglų ir rusų kalbų mokėjimas.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Kompiuterinis raštingumas.

Įmonė siūlo:

  • Dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą.
  • Galimybę dirbti savarankiškai ir prisidėti prie įmonės vystymosi.
  • Konkurencingą atlyginimą, socialines garantijas; profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Patirtį tarptautinėje įmonėje.
  • Įmonės automobilį, geras darbo sąlygas, visas reikalingas darbui priemones.

Gyvenimo aprašymą ir kreipimosi laišką prašome siųsti anglų kalba elektroniniu paštu: hr.baltics@utugroup.com.

Kyla klausimų? Susisekite!