Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Adapteris grindiniam slanksteliniam kanalui FK1
| Ilgis (mm) | 55 |
| Plotis (mm) | 16 |
| Aukštis (mm) | 27 |
| Aukštis | 16 mm |
| Plotis | 27 mm |
| Ilgis | 55 mm |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| RAL numeris | 7011 |
| Tvirtinimo tipas | Apakšējā perforācija |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 55 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 16 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 27 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.003 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2800 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.945 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 28000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 102.8 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
