Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Adapteris su dugnu, 1-vietis, v/t., Berker S1/Q3, baltas matinis
| Svoris (neto) | 0.08 |
| ETIM klasė | EC000080 Virsmas korpuss iebūvētai komutācijas ierīcei |
| Tinka montuoti ant esamos įleidžiamos dėžės | Nē |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Ne |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Stalinis įrenginys | Nē |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Ne |
| Kryžminio kanalo montavimas | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Su montavimo vamzdžio įvadu | Taip |
| Atsparus smūgiui | Ne |
| Įėjimų skaičius | 2 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Įeitis pro galinę dalį | Ne |
| Plotis | 92.5 mm |
| Įžeminimo gnybtų skaičius | 1 |
| Aukštis | 82.7 mm |
| Gylis | 41.4 mm |
| Įrenginio plotis | 83 mm |
| Įrenginio aukštis | 83 mm |
| Įrenginio gylis | 42 mm |
| Atitinka BS 4662 | Nē |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.08 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 274 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 187 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.91 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 20 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 390 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 227 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5.006 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 640 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1100 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 220.24 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
