Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Adapteris su dugnu, 2-vietis, Berker S1, matinis antracitas
| Svoris (neto) | 0.115 |
| ETIM klasė | EC000080 Virsmas korpuss iebūvētai komutācijas ierīcei |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Ne |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Ne |
| Kryžminio kanalo montavimas | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Atsparus smūgiui | Ne |
| Įrenginio plotis | 83 mm |
| Įrenginio aukštis | 154 mm |
| Įrenginio gylis | 42 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.115 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.645 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
