Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Adapteris su dugnu, 2-vietis, Berker S1, smėlio blizgus
| Svoris (neto) | 0.115 |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Ne |
| Montavimo kryptis | Horizontāls |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Įrenginio plotis | 154 mm |
| Įrenginio aukštis | 83 mm |
| Įrenginio gylis | 42 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 5 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.575 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 40 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1600 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
