Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Adapteris su dugnu, 3-vietis, Berker S1, smėlio blizgus
| Svoris (neto) | 0.165 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Virsmas montāžas kaste |
| Tinka montuoti ant esamos įleidžiamos dėžės | Taip |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Ne |
| Montavimo kryptis | Horizontāli un vertikāli |
| Stalinis įrenginys | Nē |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 1013 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Su montavimo vamzdžio įvadu | Taip |
| Įėjimų skaičius | 4 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Plotis | 225.3 mm |
| Įžeminimo gnybtų skaičius | 1 |
| Aukštis | 92.6 mm |
| Gylis | 44.4 mm |
| Įrenginio plotis | 225 mm |
| Įrenginio aukštis | 83 mm |
| Įrenginio gylis | 42 mm |
| Atitinka BS 4662 | Nē |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 5 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.825 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
