Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Adapteris, UniversN, 20 vnt.
| Ilgis (mm) | 203 |
| Plotis (mm) | 128 |
| Aukštis (mm) | 68 |
| Priedo tipas | 482,6 mm (19 collu) montāžas kronšteins |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Plotis | 203 mm |
| Aukštis | 68 mm |
| Gylis | 128 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 68 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 203 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 128 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.34 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.33 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 200 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 900 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
