Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Aklė, Berker R.Classic, balta blizgi
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements ar centrālo pārseguma plāksni |
| Panaudojimas | Neredzīgais vāciņš |
| Atraminis žiedas | Taip |
| Su gaubtu nuo dulkių | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Įspaudžiama etiketė | Bez norādes lauka |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Su magistralėmis / sankabomis | Ne |
| Įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Padengtas gnybtas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 9.4 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.005 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 240 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.885 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
