Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Aliuminio profilių komplektas (2 vnt.), 2000 mm
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 20 |
| Modelis | Īpašs profils |
| Medžiaga | Alumīnijs |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Skylmušio forma | Apaļš caurums |
| Gręžimo skylės centrinis atstumas | 25 mm |
| Medžiagos storis | 4 mm |
| Ilgis | 35 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2000 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 35 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.1 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 510 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2000 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 1330 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1123 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
