Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Ant paviršiaus montuojamas šviečiantis perjungimo jungiklis, pilkas, matinis
| Ilgis (mm) | 62 |
| Plotis (mm) | 76 |
| Aukštis (mm) | 76 |
| Laidyno sistema | Divvirzienu slēdzis |
| Veikimo metodas | Šūpuļs/poga |
| Paspaudžiamas mygtukinis jungiklis | Ne |
| Svirtelių skaičius | 1 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| RAL numeris (gretimas) | 7011 |
| Kortelės erdvė/informacijos paviršius | Nē |
| Apšvietimas | Pēc izvēles |
| Apšvietimo funkcija | Izgaismots (ieslēgts) |
| Apšvietimo tipas | LED maināms |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Fluorescencinių lempų perjungimo srovė | 10 AX |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Šildymo jungiklis | Ne |
| Plovimo mašinos jungiklis | Ne |
| Įrenginio plotis | 76 mm |
| Įrenginio aukštis | 76 mm |
| Įrenginio gylis | 61.5 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 76 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 62 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.135 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 325 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 158 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.342 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 338 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.508 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2400 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1840 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 360.32 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |