Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Apdailinis rėmas FW52U
| Ilgis (mm) | 13 |
| Plotis (mm) | 603 |
| Aukštis (mm) | 853 |
| Modelis | Cits |
| Plotis | 603 mm |
| Aukštis | 853 mm |
| Gylis | 13 mm |
| Montavimo padėtis | Durvis |
| Medžiaga | Metāls |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 610 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 860 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.51 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 860 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 362 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 43 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.48 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 20 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 580 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
