Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Apdailinis rėmas skydui FWB64, 950×1050 mm
| Ilgis (mm) | 13 |
| Plotis (mm) | 1102 |
| Aukštis (mm) | 1002 |
| Plotis | 1102 mm |
| Aukštis | 1002 mm |
| Gylis | 13 mm |
| Medžiaga | Metāls |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 950 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 3.9 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1030 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 890 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 70 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1190 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
