Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Apsauginis uždengimas, 150×750 mm
| Ilgis (mm) | 50 |
| Plotis (mm) | 750 |
| Aukštis (mm) | 150 |
| Aukštis | 150 mm |
| Plotis | 750 mm |
| Gylis | 50 mm |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Greitas užraktas | Taip |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 56 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 750 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.9 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 270 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 520 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 480 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.7 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 35 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 690 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
