Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Apsauginis uždengimas
| Svoris (neto) | 0.513 |
| ETIM klasė | EC000775 Sadales paneļa vāks |
| Aukštis | 600 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 56 mm |
| Eilučių skaičius | 4 |
| Greitas užraktas | Taip |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 610 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.806 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 74 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 610 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.806 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 40 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
