Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Apvadinis rėmas skydui FWB51, 800x 300 mm
| Ilgis (mm) | 13 |
| Plotis (mm) | 352 |
| Aukštis (mm) | 852 |
| Plotis | 352 mm |
| Aukštis | 852 mm |
| Gylis | 13 mm |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 950 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 550 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.21 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 12 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 750 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
