Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Apvadinis rėmas skydui FWB72, 950×550 mm
| Ilgis (mm) | 13 |
| Plotis (mm) | 602 |
| Aukštis (mm) | 1152 |
| Plotis | 602 mm |
| Aukštis | 1152 mm |
| Gylis | 13 mm |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 1100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 550 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 3.2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.12 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 4 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1200 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
