Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Automatinis jungiklis MCCB h3+ P250 TM 3x250A 25kA
| Ilgis (mm) | 97 |
| Plotis (mm) | 105 |
| Aukštis (mm) | 165 |
| Nominali srovė Iu | 250 A |
| Nominalus įtampos diapazonas | 220 V |
| Nominalus įtampos diapazonas | 690 V |
| Nominalus trumpo jungimosi atjungimo pajėgumas Icu, kai 400 V, 50Hz | 25 kA |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 160 A |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 250 A |
| Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas | 1500 A |
| Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas | 2500 A |
| Įrenginio konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Integruota apsauga nuo įžeminimo gedimo | Ne |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Skrūvju savienojums |
| Tinka DIN bėgių (išgaubtos formos bėgių) montavimui | Ne |
| Bėgių montavimas pagal DIN (iki viršutinės ribos) | Ne |
| Galimas išjungimo rodmuo | Taip |
| Su integruotu per žemos įtampos jungikliu | Ne |
| Polių skaičius | 3 |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties padėtis | Priekšējā puse |
| Kontrolinio elemento tipas | Pārslēgt |
| Visas įtaisas su apsauga | Taip |
| Integruota variklio pavara | Ne |
| Variklio pavara - pasirinktina | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.75 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 6 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.75 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 6 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 10.89 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 144 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 284.36 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninė brošiūra (eng) | Atsisiųsti čia |
| Surinkimo instrukcija (eng) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |