Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Automatinis jungiklis, MCCB, x250, 4 pol., 40kA, 160A
| Ilgis (mm) | 165 |
| Plotis (mm) | 140 |
| Aukštis (mm) | 96 |
| Nominali srovė Iu | 160 A |
| Nominalus įtampos diapazonas | 220 V |
| Nominalus įtampos diapazonas | 415 V |
| Nominalus trumpo jungimosi atjungimo pajėgumas Icu, kai 400 V, 50Hz | 40 kA |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 100 A |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 160 A |
| Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas | 960 A |
| Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas | 2080 A |
| Galios nuostolis | 32.6 W |
| Įrenginio konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Integruota apsauga nuo įžeminimo gedimo | Ne |
| Tinka DIN bėgių (išgaubtos formos bėgių) montavimui | Ne |
| Bėgių montavimas pagal DIN (iki viršutinės ribos) | Taip |
| Galimas išjungimo rodmuo | Ne |
| Su integruotu per žemos įtampos jungikliu | Ne |
| Polių skaičius | 4 |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties padėtis | Priekšējā puse |
| Visas įtaisas su apsauga | Taip |
| Integruota variklio pavara | Ne |
| Variklio pavara - pasirinktina | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 96 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 6 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 151 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.119 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 6 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 369 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 321 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 219 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 13.14 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 144 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1026 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 338.36 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Bendrųjų techninių duomenų failas | Atsisiųsti čia |
