Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Blokas 3-jų lizdų prisukamas prie stalviršio, laidas 3m, juodas/aliuminis
| Ilgis (mm) | 174 |
| Plotis (mm) | 75 |
| Aukštis (mm) | 74 |
| Modelis | Virsmas montāža |
| Sulenkiamas | Ne |
| Praplečiamas | Ne |
| Forma | Cits |
| Medžiaga | Cits |
| Spalva | Cits |
| Blizgesio laipsnis | Mets |
| Ilgis | 174 mm |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 70 mm |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 3 |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Tinklo filtras | Ne |
| Su įmontuota energijos tiekimo USB (jungtimi) | Ne |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK00 |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 35 °C |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 35 °C |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 174 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 74 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.87 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 375 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 270 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.87 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 40 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 950 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 59.8 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |