Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Centrinė 2-guba plokštė su aps.nuo dulkių ir ženkl.vieta, Berker K1,antrac. mat.
| Ilgis (mm) | 16.5 |
| Plotis (mm) | 70.5 |
| Aukštis (mm) | 55.5 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Centrālā vāka plāksne |
| Panaudojimas | Modulārais ligzda |
| Atraminis žiedas | Ne |
| Su gaubtu nuo dulkių | Taip |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Įspaudžiama etiketė | Ar indikācijas plāksni |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Antracīts |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Permatomas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 2 |
| Su magistralėmis / sankabomis | Ne |
| Tinka įvairioms jungtims | 2 |
| Įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Padengtas gnybtas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 70.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 55.5 mm |
| Įrenginio gylis | 14 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 12 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.002 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.153 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 16000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
