Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Centrinė plokštė garsiakalbio lizdui, Berker S1/B3/B7, balta blizgi
| Svoris (neto) | 0.01 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Centrālā vāka plāksne |
| Panaudojimas | Skaļruņu savienojums |
| Atraminis žiedas | Ne |
| Su gaubtu nuo dulkių | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Įspaudžiama etiketė | Bez norādes lauka |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Su magistralėmis / sankabomis | Ne |
| Įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Padengtas gnybtas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Įrenginio plotis | 55 mm |
| Įrenginio aukštis | 55 mm |
| Įrenginio gylis | 16 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
