Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Centrinė plokštė pasukamam žaliuzių jungikliui Berker R1/R3 juoda blizgi
| Plotis (mm) | 58 |
| Aukštis (mm) | 58 |
| Modelis | Pagrieziena poga |
| Įspaudas / rodmuo | Dažādi simboli |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Venēcijas žalūzijas |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Melns |
| RAL numeris (gretimas) | 9005 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP44 |
| Plotis | 58 mm |
| Aukštis | 58 mm |
| Gylis | 26 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 58 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 58 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 26 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.033 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.033 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |