Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Centrinė plokštė su pasukama rankena, su 0 padėtimi (0-1-2-3) Berker S1/B3/B7
| Svoris (neto) | 0.038 |
| Modelis | Pagrieziena poga |
| Įspaudas / rodmuo | Dažādi simboli |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Līmeņa slēdzis |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvju montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Duroplast |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Plotis | 58 mm |
| Aukštis | 58 mm |
| Gylis | 20 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.038 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
