Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dangčio tvirtinimo viršutinis laikiklis, dešinys (pakuotė 100 vnt.)
| Ilgis (mm) | 175 |
| Plotis (mm) | 190 |
| Aukštis (mm) | 130 |
| Plotis | 171 mm |
| Aukštis | 282 mm |
| Gylis | 116 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.96 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 144 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 900 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
