Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dangtelis KNX mygtukui, 2-jų klavišų, Berker K1/K5, aliuminis
| Plotis (mm) | 70.5 |
| Aukštis (mm) | 55.5 |
| Modelis | Divdaļīgs šūpuļdziens |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Skenuojamas simbolis/laisvoji riba | Ne |
| Panaudojimas | Cits |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | Taip |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Stebėjimo langas / šviesos anga | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Alumīnijs |
| RAL numeris (gretimas) | 9006 |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Plotis | 70 mm |
| Aukštis | 55 mm |
| Gylis | 10 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.05 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.021 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 3840 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
