Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dangtis maitinimo bloko uždengimui, Univers N
| Ilgis (mm) | 55 |
| Plotis (mm) | 250 |
| Aukštis (mm) | 75 |
| Aukštis | 75 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Gylis | 55 mm |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Vyrinis | Ne |
| Greitas užraktas | Taip |
| Saugos laipsnis (IP) | Cits |
| Spalva | Balts |
| Permatomas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.089 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.089 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 288 |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
