Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Darbinės srovės relė AC/DC 12-240V 50-60Hz, 16A, 1NA + 1NU, raudona indikacija
| Ilgis (mm) | 90 |
| Plotis (mm) | 17 |
| Aukštis (mm) | 64 |
| Funkcija | Completely electronic |
| Montavimo metodas | DIN rail |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 64 mm |
| 1 kontrolinė įtampa | 12 V |
| 1 kontrolinė įtampa | 240 V |
| 1 kontrolinės įtampos tipas | AC/DC |
| 1 kontrolinės įtampos dažnis | 50 Hz |
| 1 kontrolinės įtampos dažnis | 60 Hz |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 12 V |
| Maitinimo įtampos diapazonas | 240 V |
| Tiekimo įtampos tipas | AC/DC |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 1000 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 690 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (dviguba grandinė) | 690 VA |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova (lygiagrečiai kompensuojama) | 690 VA |
| Maks. perjungimo srovė (cos phi = 0,6) | 2 A |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 28 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.05 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |