Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Daugiafunkcinis skaitm. multimetras, jungiamas per srovės transformatorių, mod.
| Ilgis (mm) | 50 |
| Plotis (mm) | 73 |
| Aukštis (mm) | 67 |
| Ampermetras | Taip |
| Aklinas galios matuoklis | Taip |
| Rotacinio greičio matuoklis | Ne |
| Dažnio matuoklis | Taip |
| Pulso matuoklis | Ne |
| Voltmetras | Taip |
| Efektyvus galios matavimo įrenginys | Taip |
| Įtampos matavimo įėjimų skaičius | 4 |
| Srovės matavimo įėjimų skaičius | 3 |
| Tiekimo įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz | 200 V |
| Tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz | 277 V |
| Tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz | 200 V |
| Tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz | 277 V |
| Dažnio matavimo diapazonas | 45 Hz |
| Dažnio matavimo diapazonas | 65 Hz |
| Nuotolinis ekranas | Ne |
| Analoginių įvesčių skaičius | 7 |
| Palaikomas IEC 61850 Ethernet protokolas | Ne |
| Palaikomas OPC UA PubSub protokolas | Ne |
| PROFIBUS palaikomas protokolas | Ne |
| MODBUS palaikomas protokolas | Ne |
| Palaikantis protokolas, skirtas PROFINET IO | Ne |
| Kitų magistralinių sistemų palaikomas protokolas | Ne |
| Su audito registravimu (audito žurnalas) | Ne |
| Su saugos įvykių registravimu (saugos įvykių žurnalas) | Ne |
| Žiniatinklio serveris su HTTPS perdavimo protokolu | Ne |
| Plotis | 73 mm |
| Aukštis | 67 mm |
| Gylis | 90 mm |
| Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.21 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 24 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 97 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.272 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 24 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 366 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 321 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 211 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.514 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 994 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 179.336 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
