Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dėžutė instaliacinė 3-vietė 45×45 lizdams į grindines dėžes VQ06/VR06/VR10
| Ilgis (mm) | 225 |
| Plotis (mm) | 75 |
| Aukštis (mm) | 53 |
| Įmontuotinų prietaisų skaičius | 4 |
| Kanalo įvesčių skaičius | 4 |
| Ilgis | 225 mm |
| Plotis | 75 mm |
| Gylis | 53 mm |
| Instaliacinis metodas | Režģa izmērs 45 |
| Instaliacijos įrangos montavimo metodas | Fiksēt |
| Įtempimo atlaisvinimų skaičius | 4 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 53 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.17 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.17 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 46 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 570 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 390 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 8.3 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 460 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1035 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 108 |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |