Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dėžutė instaliacinė p/t į GKP/mūro sieną 1-vietė 850˚ Berker R8, balta
| Ilgis (mm) | 60.5 |
| Plotis (mm) | 84 |
| Aukštis (mm) | 84 |
| Montavimo metodas | Doba siena |
| Forma | Kvadrāts |
| Konstrukcijos tipas | Iebūvēta instalācijas kaste (ierīces kaste) |
| Numatytas apsisukimo žiedas | Ne |
| Gali būti sujungtas | Ne |
| Ilgis | 84 mm |
| Plotis | 84 mm |
| Gylis | 60.5 mm |
| Gylis | 60.5 mm |
| Vidinis gylis | 59 mm |
| Įvairiems elektriniams įrengimams | 1 |
| Su varžtais | Taip |
| Korpuso parengimas iki angų | Taip |
| Stovo jungtis su tarpikliu | Taip |
| Patalpos maitinimas per vamzdžio antgalį | Taip |
| Maitinimo pro laiptuotą membraną stovas | Taip |
| Vamzdžio užfiksavimas | Ne |
| Neprivalomas vamzdžio užrakinimas | Ne |
| Įeitis pro galinę dalį | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Balts |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| NEMA apsaugos laipsnis | 1 |
| Skaidri danga | Ne |
| Sandarinamas | Ne |
| Atsparus vėjui | Ne |
| Fiksuota gnybto padėtis | Ne |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | Ne |
| Specialus naudojimo būdas | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 92 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 93 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 64 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.057 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 200 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.07 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |