Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dimeris, 3 kanalai, 1/10V, KNX easy
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 70 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| EIB / KNX magistralės sistema | Taip |
| KNX radijo magistralės sistema | Ne |
| Magistralės sistemos radijo dažnis | Ne |
| LON magistralinė sistema | Ne |
| „Powernet“ magistralės sistema | Ne |
| Dvikryptis radijas | Ne |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Įtraukta magistralės jungtis | Taip |
| Nuimamas magistralės (šynos) modulis | Ne |
| Pastotės įvestis | Ne |
| Lokali operacija / rankos operacija | Taip |
| Su LED rodmeniu | Taip |
| Išvesčių skaičius | 3 |
| Išvesties galia nuo / iki | 2300 W |
| Tinka galios padidinimui | Ne |
| Apkrovos tipas | Universāls |
| Maks. kontrolinė srovė | 50000 mA |
| Įtampos diapazonas | 30 V |
| Įtampos diapazonas | 30 V |
| Galima lygiagreti paslauga | Ne |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.284 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 36 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.245 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 36 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.11 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 864 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1106 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 241.64 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| Produkto apibūdinimas | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |