Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dimeris, 3 kanalai, 300W, NE
| Ilgis (mm) | 152 |
| Plotis (mm) | 97 |
| Aukštis (mm) | 79 |
| EIB / KNX magistralės sistema | Taip |
| KNX radijo magistralės sistema | Ne |
| Magistralės sistemos radijo dažnis | Ne |
| LON magistralinė sistema | Ne |
| „Powernet“ magistralės sistema | Ne |
| Kitos maršrutinės sistemos | Nav |
| Dvikryptis radijas | Ne |
| Modelis | Vadības modulis |
| Montavimo metodas | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 6 |
| Įtraukta magistralės jungtis | Taip |
| Nuimamas magistralės (šynos) modulis | Ne |
| Pastotės įvestis | Taip |
| Lokali operacija / rankos operacija | Taip |
| Su LED rodmeniu | Taip |
| Išvesčių skaičius | 3 |
| Išvesties galia nuo / iki | 900 W |
| Išvesties galia nuo / iki | 900 W |
| Tinka galios padidinimui | Ne |
| Apkrovos tipas | Universāls |
| Maks. kontrolinė srovė | 4 mA |
| Maksimali perjungimo galia LED | 210 W |
| Įtampos diapazonas | 30 V |
| Įtampos diapazonas | 30 V |
| Galima lygiagreti paslauga | Ne |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.396 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 24 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.4 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 12 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5.225 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 576 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 994 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 148.4 |
| Surinkimo instrukcija (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |