Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dimeris LED/CFL 500W DIN 2 mod.
| Ilgis (mm) | 65 |
| Plotis (mm) | 35 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Veikimo metodas | Pagrieziena/spiedpoga |
| Neryškus fazės dalijimas | Taip |
| Neryškus fazės nutrūkimas | Taip |
| Nuoseklioji užtamsinimo sistema | Taip |
| Apkrovos tipas | Universāls |
| Šviesos vertės atmintis | Taip |
| Naudotinas su mygtuku | Taip |
| Naudotinas su perdavimo mygtuku | Ne |
| Naudotinas su infraraudonųjų spindulių mygtuku | Ne |
| Montavimo metodas | DRA (DIN sliedes adapteris) |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris (gretimas) | 9001 |
| Permatomas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Kontrolinė įtampa nuo / iki | 195.5 V |
| Kontrolinė įtampa nuo / iki | 253 V |
| Jungties tipas | Skrūvējams spailis |
| Šerdies kryžminė sekcija nuo / iki | 1.5 mm² |
| Šerdies kryžminė sekcija nuo / iki | 6 mm² |
| Įrenginio plotis | 35 mm |
| Įrenginio aukštis | 85 mm |
| Įrenginio gylis | 62 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.18 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 48 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.15 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 48 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 7.65 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1152 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1070 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 206.6 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |