Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Durys skydui FW51U
| Svoris (neto) | 2.05 |
| ETIM klasė | EC000747 Durvis/vadības panelis (korpuss/skapis) |
| Įstiklintų durų versija | Ne |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | Ne |
| Plotis | 269 mm |
| Aukštis | 769 mm |
| Gylis | 12 mm |
| Paviršiaus tipas | Pulvera pārklājums |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.48 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 350 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.55 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 40 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
