Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dviejų klavišų jungiklis su klavišais, Berker Integro Classic Flow/Pure, rudas
| Ilgis (mm) | 25.2 |
| Plotis (mm) | 55.5 |
| Aukštis (mm) | 55.5 |
| Laidyno sistema | Sērijas slēdzis |
| Veikimo metodas | Šūpuļs/poga |
| Svirtelių skaičius | 2 |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| RAL numeris (gretimas) | 8017 |
| Kortelės erdvė/informacijos paviršius | Nē |
| Apšvietimas | Nē |
| Apšvietimo funkcija | Cits |
| Apšvietimo tipas | Cits |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Fluorescencinių lempų perjungimo srovė | 10 AX |
| Atgalinio kontakto signalas | Ne |
| Šildymo jungiklis | Ne |
| Plovimo mašinos jungiklis | Ne |
| Įrenginio plotis | 55.5 mm |
| Įrenginio aukštis | 55.5 mm |
| Įrenginio gylis | 25 mm |
| Suprojektuotas gylis | 10 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 13 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.39 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 205 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.39 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 4.295 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
